Apartamento Sofisticado
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento Sofisticado Sete Lagoas van 220 m² ligt op ongeveer 19 minuten te voet van de Patio Lagoa Shopping. Dit appartement biedt een bubbelbad voor een rustigere ervaring.
Het centrum van Sete Lagoas is binnen 15 minuten bereikbaar. Capela Santa Helena is binnen een paar straten van het 2-slaapkamer appartement gelegen.
De accommodatie biedt 1 badkamer.
Apartamento Sofisticado is uitgerust met een complete keuken met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten. Ook de aanwezigheid van een privézwembad garandeert een ontspannen verblijf.
- Locale bezienswaardigheiden
- Casa da Cultura1332 km
- Igreja Universal do Reino de Deus1364 km
- Igreja Batista Central1778 km
- Faculdade Cenecista de Sete Lagoas1075 km
- Igreja Assembleia de Deus1553 km
- Câmara Municipal de Vereadores1624 km
- Cultureel centrum van Sete Lagoas1431 km
- Galeria Myralda Elisa de Faria Roque1325 km
- Centro Cultural Nhoquim Drummond1715 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Tancredo Neves47 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Sofisticado?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apartamento Sofisticado naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Sofisticado?
De prijs van het boeken van Apartamento Sofisticado is $427. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento Sofisticado?
Apartamento Sofisticado heeft privéparkeren. - ❓
Wat is de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 220 vierkante meters. - ❓
Heeft Apartamento Sofisticado een eigen zwembad?
Apartamento Sofisticado heeft, natuurlijk, een zwembad.